پنج شنبه , فروردین ۱۰ ۱۳۹۶
جدیدترین نوشته ها

نسخه جدید بوگاتی ویژن گرن توریسمو

نسخه جدید بوگاتی ویژن گرند توریسمو

با کاکتوس دانلود بروز باشید!

کمپانی بوگاتی، نسخه‌ی واقعی خودروی مسابقه‌ای ویژن گرن توریسمو را با خود به نمایشگاه فرانکفورت آورد.این خودروساز فرانسوی برای تشکر از وفاداری و اشتیاق هوادارانش یک نسخه از این خودروی سوپراسپرت را که منحصراً برای بازی ویدئویی گرن توریسمو تدارک دیده‌شده بود را به تولید رساند.

همچنین با نظرات گرمتون مارو همراهی کنید.

مشاهده عکس ها در ادامه مطلب…

طراحی این خودرو با الهام از فاتح مسابقات لمان ۱۹۳۷ و ۱۹۳۹ یعنی بوگاتی Type 57 شکل‌گرفته است. ویژن گرن توریسمو برای ادای احترام به خودروی مسابقه‌ای قدیمی، رنگ آبی سنتی دوتایی را با طرحی اسپرت به کار بسته است. این طرح یادآور آن است که بوگاتی چگونه تاریخ غنی خود را با طرح‌های فعلی و آینده‌ی خود همراه می‌کند و چشم به محصولات آینده‌اش دارد. درواقع طبق گفته‌ی ولفگنگ دورهیمر مدیرعامل خودروسازی بوگاتی، بدون شک ویژن گرن توریسمو نشانه‌هایی از هایپرکار بعدی بوگاتی را با خود یدک می‌کشد.
وی دراین‌باره گفت:

بوگاتی ویژن گرن توریسمو اولین مرحله در مسیر ساخت خودروی آینده بعد از سری موفق ویرون است. سوپراسپرت بعدی کمپانی بوگاتی که در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد تولید آن خواهیم بود. این پروژه توسئه یافته که زبان طراحی جدید بوگاتی را نشان می‌دهد فصل جدیدی در تاریخ این کمپانی رقم می‌زند.

آچیم آنشیت مدیر تیم طراحی بوگاتی در مورد طراحی این خودرو گفت:

DNA طراحی بوگاتی در سیر تکامل خودش به مرحله‌ی جدیدی رسیده است. با توجه به ماهیت پروژه، خودروی کانسپت ویژن گرن توریسموی ما در زمینه طراحی پا را فراتر از محدودیت‌ها گذاشت اما زبان طراحی پیشروی این خودرو به‌وضوح مسیر طراحی خودروهای آینده‌ی بوگاتی را به تصویر کشید.

بوگاتی ویژگی‌های فنی ویژن گرن توریسمو را هم مثل طراحی آن توسعه داده است، توسعه واقع‌گرایانه‌ای که بر اساس دینامیک و آئرودینامیک رانندگی آخرین‌مدل شبیه‌سازی‌شده‌ی تیم بوگاتی شکل‌گرفته است.

درواقع، تمامی اعضای تیم نزدیک به شش ماه با دقت بالا روی این پروژه وقت گذاشتند. در این تیم، گروه کارشناس بخش رالی فولکس‌واگن هم دیده می‌شدند. این گروه با بررسی دقیق جزییات از وضعیت درست مسابقه مجازی  اطمینان حاصل می‌کردند.

 

مهندسان بوگاتی ادعا کردند که ویژن گرن توریسمو می‌تواند در چهار مقطع از پیست دلا سرت به سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. برای دست یافتن به چنین عملکردی این خودرو باید با قوای همان موتور ۱۶ سیلندر حرکت کند و نیرو را به چهار چرخ منتقل کند. متأسفانه بوگاتی در کنفرانس خبری میزان دقیق قدرت موتور را بیان نکرد اما همان‌طور که اشاره شد از واژه‌ی “قدرت باورنکردنی ” استفاده کرد.

درباره ی mehrpouya sedighi

mehrpouya sedighi

اینم ببینید:

سورپرایز:دانلود بازی آموزش رانندگی+آموزش تصویری آنلاک تمام ماشین ها و حذف تبلیغات!

دانلود بازی آموزش رانندگی برای اندروید! +آموزش تصویری آنلاک تمامی خودرو ها و حذف تبلیغات! …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

telegram